• Special Offers

Sürekli gelişen ve değişen dünyada, güvenlik ihtiyacının öncelikli konulardan biri haline gelmesiyle, güvenliğin profesyonel kadrolarla ve donanım ile sağlanması amacıyla kurulduk.

TMY
Güvenlik & Temizlik

TMY ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
TMY TEMİZLİK ve DANIŞMANLIK HİZ. LTD. ŞTİ.

TMY Grup olarak, birçok alanda güvenlik ve huzur sağlıyoruz. Şirket tecrübemiz, yönetici ve kadro tecrübemiz, her türlü güvenlik teknolojileri ve tekniklerini kullanabilen yetişmiş uzman personelimiz ve yeterli alt yapımızla güvenlikte aranılan bir marka haline geldik.

TMY Grup olarak, firma güvenliği, bina güvenliği, giriş çıkış kontrolleri, çevre güvenliği, toplu kullanım alanları güvenliği, şahıs güvenliği, konser, organizasyon gibi faaliyetlerin güvenliği gibi güvenlik ihtiyacı hissedilen tüm alanlarda kamu ve özel kurum kuruluşlara hizmet sunuyoruz.
Üstün makine teçhizatı ve TMY Grup Firmamızın desteklediği profesyonel ekibi ile, profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Özellikle kurumsal şirketler, önemli kamu kurum kuruluşları başta olmak üzere tüm özel ve resmi kuruluşlara temizlik ve servis hizmeti veriyoruz. Komple bina dış-iç temizliğinden fabrikaların temizliğine, açık hava-park-bahçe temizliğine ve yoğun kullanım olan yerlerin temizliğinden, banka ve ofis temizliğinden okullara, yemekhanelerden hizmet kurumlarına kadar tüm yaşam alanlarında TMY temizliği ve güvencesi uygulanmaktadır. TMY, doğru işe doğru eleman, doğru teçhizat ve doğru kimyasal prensibi ile hareket eden ve bu bağlamda üst düzey hizmet veren bir şirkettir.

Yetişmiş kadrolarımızla güvenlik ve temizlik konusunda TMY Grup şirketimizle hizmet ağının tamamına hitap ediyoruz.

Logo

Arpaemini Mh. Vatan Cd. Zeviye Sk. No:12/2 Fatih - İstanbul
info@tmygrup.com