• Spa Area

Temizlik Hizmetleri

Üstün makine teçhizatı ve TMY Grup Firmamızın desteklediği profesyonel ekibi ile, profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Özellikle kurumsal şirketler, önemli kamu kurum kuruluşları başta olmak üzere tüm özel ve resmi kuruluşlara temizlik ve servis hizmeti veriyoruz. Komple bina dış-iç temizliğinden fabrikaların temizliğine, açık hava-park-bahçe temizliğine ve yoğun kullanım olan yerlerin temizliğinden, banka ve ofis temizliğinden okullara, yemekhanelerden hizmet kurumlarına kadar tüm yaşam alanlarında TMY temizliği ve güvencesi uygulanmaktadır. TMY, doğru işe doğru eleman, doğru teçhizat ve doğru kimyasal prensibi ile hareket eden ve bu bağlamda üst düzey hizmet veren bir şirkettir.

SİTE ve EV TEMİZLİĞİ

Birinci derece yaşam alanlarımız birinci derece temizliği hak etmektedir. Birinci derece temizlik ise TMY Temizlik uzmanlık alanıdır. Zor olan dış cephe ve her ayrıntıya dikkat edilmesi gereken iç temizlik, yerine uygun doğru donanım ve personelle mümkündür. İyi planlanmış aralıksız ve güvenli temizlik için TMY her zaman doğru tercihtir. Çocuklarınız, eviniz, işinizin güvenli ellerin temizliğine emanet olduğunu bilmek sizin en önem verdiğiniz şeylerden biridir. Biz bu bilinçle hareket ediyor, size huzuru sunuyoruz.

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastaneler hijyen açısından en hassas kurumlardır. Çeşitli hastalıklar şikayeti ile hastanede olan insanlar çevrelerine de hastalıklarını yayabilmektedir. Özellikle hapşırma, öksürme sonrasında ellerini yıkamadan merdiven korkuluklarına, masalara, bilgisayar veya sandalye gibi alanlara sürmeleri hastalığın diğer insanlara yayılmasına neden olmaktadır. TMY Temizlik olarak bu konuda büyük bir hassasiyet göstererek temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan hastane temizliği işinin önemini bilerek temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle hastane temizliği yapılırken özel eğitimli personeller yetiştirilmektedir. Hastane temizliği içinse özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. yapılan bu itinalı çalışma ile de temizlikler her zaman doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır.

BANKA, OFİS TEMİZLİĞİ

Banka ve diğer ofis tarzı işyerlerinin, gelen misafirlere verdiği izlenim ve imaj, çoğunlukla iş ilişkisini direk etkilemektedir. Bu yerlerin temizlik ve servisini çok iyi bir profesyonele emanet etmek işiniz için çok iyi bir çözüm olacaktır.

OKUL TEMİZLİĞİ

Okullar, çocuklarımızı ve geleceğimizi emanet ettiğimiz yerlerdir. Onların sağlıklı ve güvenli olduğunu bilmek en doğal hakkımızdır. TMY Temizlik'in temizlik hizmeti verdiği okullar, çocuklarımızın hassas sağlıkları düşünülerek en üst düzey temizliğin yapıldığı yerlerden biridir. Son derece hareketli zamanların yaşandığı okul içleri ve bahçeleri, doğru ve sürekli temizlik ile sürekli temiz tutulmaktadır.

PARK VE BAHÇE TEMİZLİĞİ

Kamu ve özel açık hava alanlarının temizliğinin sürekli olarak sağlanması bizim uzmanlık alanımızdır. Yetişmiş elemanlarımız, insanlarımızın doğanın sadece saf doğallığından başka bir şey yaşamaması için özenle çalışmaktadır. Açık havanın o doğal halinin temizliğinin sürekliliği TMY’nin uzman ellerine emanettir...

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrikalar; üretim, depo, sevkiyat ve ofis kısımlarından oluşmaktadır. Her bölümün ayrı temizlik tekniği ve teçhizatı vardır. Üretim, depo ve sevkiyat özellikleri ise her fabrikaya göre farklılık gösterir. TMY Temizlik, bütün bu özellikleri bilir ve ona göre çözüm üretir. Hizmet sunduğumuz birçok fabrika bu bağlamda referansımızdır. Fabrika yöneticileri, esas enerjilerini sadece kendi işlerine vererek, fabrikalarının temizlik ve servis kısmını TMY gibi bir profesyonele emanet ederek verimlerini artırırlar. Üstelik en üst düzey hizmet alırlar. Üretim ve ticarette yüksek memnuniyet, mutluluk ve daha yüksek verimin yolu TMY’den geçer...

HİZMET KURUMU TEMİZLİĞİ

Faturaların yatırıldığı, ortak kulanım ürün ve hizmetleri için gidilip-gelindiği ve herkesin kullandığı kamu ve özel hizmet kurumlarının temizliğini insanlarımıza yakışır şekilde yapıyoruz. Bizim için insan ve temizlik ayrılmaz bir bütündür.