• Spa Area

Güvenlik Hizmetleri

Şirket Parolamız; her türlü güvenliği en yüksek kalitede, görevin özelliğine göre eğitilmiş personel ile en iyi şekilde vermektir. Deneyimi ve işine duyduğu saygı ile TMY ÖZEL GÜVENLİK kalite anlayışı ile hizmet ortağına verilen her hizmette tatminini ilk ve temel hedef olarak benimsemiştir.

SİTE ve APARTMAN GÜVENLİĞİ

Kendinize ve ailenize ait yaşadığınız en özel yerde huzur içinde yaşamak, giren-çıkanın kontrolünün yapıldığı, tatile, gezmeye gittiğinizde evinizin ve işyerinizin daha güvende olduğunu bilmek, çocuğunuz bahçede oynarken güvende olduğunu hissetmek... Biz bunun için varız.

OKULLAR ve YURTLAR

Geleceğimiz olan gençlerin, çocuklarımızın huzur içinde eğitimlerini tamamlamaları için bulundukları tüm özel, kamu eğitim ve barınma kurumlarında güvenlikleri bize emanet. Geleceğimiz olan çocuklarımızı güvenli ellere teslim etmeliyiz.

FABRİKA ve ÖZEL ŞİRKET BİNALARI

Firmamız; fabrikaların, özel şirket binalarının, danışma, insan ve araç giriş çıkışı, bina girişi, bina içi, çevre, sınır, kule gibi tüm güvenlik hizmetlerini kusursuz yerine getirmektedir

HASTANELER

Birçok kamu ve özel hastanenin güvenliği bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. İnsanlarımız sağlıkları hastane personeline, huzurları bize emanet.

V.I.P

Kendinize ve kendinize ait yakın eşyalarınıza koruma sağlayacak yetişmiş, iyi birisini ya da birilerini aramanıza gerek yok. TMY Güvenlik V.I.P hizmetimiz sizin için özel olarak hazırlanmaktadır. Kişiye özel en doğru ve güvenilir güvenlik koruma hizmetinizi biz sağlıyoruz.

AÇILIŞ TOPLANTI ve TÜM ORGANİZASYONLAR

Organizenin olduğu, insanın olduğu, düzen ve güvenin arandığı her yerde biz varız. Biz kusursuz güvenlik hizmeti için en iyi çözümüz.

ALIŞVERİŞ ve YAŞAM MERKEZLERİ

Alışveriş merkezleri çok yoğun insan girişinin ve hareketinin olduğun yerlerdir. İyi bir güvenlik kaçınılmazdır. İşte biz o iyi güvenlik ve düzenin sağlanması için varız. Birçok alışveriş merkezinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Logo

Arpaemini Mh. Vatan Cd. Zeviye Sk. No:12/2 Fatih - İstanbul
info@tmygrup.com